KS IX: trzecie z rzędu „pudło” mistrza

Klasyfikacja Sezonu
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

Dzieje się w Klasyfikacji Sezonu! Bardzo mocno przyśpieszył wciąż panujący mistrz – Zbigniew Kierzkowski, który po raz trzeci z rzędu znalazł się „na pudle” i po raz trzeci na drugim jego stopniu. W rezultacie awansował o kolejnych 7 miejsc i jest już 5! 9. kolejkę wygrał „Al Bundy„.

Im bliżej końca, tym rywalizacja w KS IX nabiera rumieńców. Znów błysnął Zbigniew Kierzkowski, który po raz trzeci z rzędu zajął 2. lokatę (19 pkt.). Tym razem musiał uznać wyższość „Al Bundy„, który zgromadził 1 punkt więcej (20). Na 3. miejscu zameldował się „Paulek” (16 pkt.).

W klasyfikacji generalnej bez zmian. Panowie „Kisiel„, „stones” i „Jimi6” utrzymali swoje pozycje, ale jednocześnie tracą mozolnie wypracowaną przewagę nad pozostałymi typerami. Najlepszy z nich „Jimi6” zajął dopiero 12. miejsce (12 pkt.), „stones” 11. (11), a lider zgromadził zaledwie 8 punktów i nie znalazł się w czołowej „25”.

Przed nami 10. kolejka

W najbliższy weekend rozegrana zostanie kolejka nr 10., co oznaczać będzie wejście w decydującą fazę zabawy. Mamy dla Was 10 spotkań, z których na szczególne wyróżnienie zasługują spotkania Inter Mediolan – Napoli, Liverpool – Arsenal, Lazio – Juventus i Lyon – Marseille. Poza tym mamy trzy spotkania polskiej Ekstraklasy oraz derby Berlina i Barcelony.