KS IX: „siela1998” triumfuje, „Kisiel” bez formy

Ekstraklasa
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

Nie ma już faworyta przed ostatnią kolejką KS IX. „Kisiel” zgubił formę i musi mocno walczyć, aby nie przegrać na ostatnich metrach. Przed nami kolejka nr 15, w której do zdobycia jest aż 75 pkt (10 meczów + 3 zaległe). W teorii więc, wygrać może nawet gracz zajmujący obecnie odległą lokatę.

14. kolejka należała do „siela1998„, który wygrał z sumą 16 punktów. Taki wynik pozwolił mu realnie włączyć się do walki o końcowe zwycięstwo, bowiem od lidera dzieli go już tylko 11 punktów. 2. miejsce przypadło „Remol73” i „Malutka71” (po 14 pkt.), a trzecie „AdamzRivii” (13).

Kisiel” wciąż bez formy. Tym razem zdobył tylko 7 punktów i praktycznie dał się dogonić Jaroslawowi Labyukowi, który traci do niego już tylko 2 „oczka”. Na 3. miejsce spadł „stones„, który ma do odrobienia 6 punktów.

Kto więc „czarnym koniem” przed finałową rozgrywką? Być może Jaroslaw Labyuk, który notuje dobry finisz. Może dwaj zwycięzcy poprzednich edycji KS, a więc „Al Bundy” i Zbigniew Kierzkowski. Dla nas jednak cichym faworytem jest gracz „mysza„, który jako jedyny notował co najmniej dwucyfrowy wynik w ostatnich 5 kolejkach.

Finałowa kolejka z 13 meczami

KS IX dobiega końca. Przed nami finałowa rozgrywka, która wyłoni nowego mistrza Liga-Typera.pl! A w niej aż 13 spotkań, czyli 75 punktów do zdobycia. Mamy więc 10 standardowych spotkań i 3 zaległe, które nie odbyły się w planowanym terminie. Zaczynamy w drugi dzień świąt 26.12, kończymy dopiero 08.01. 9 meczów to spotkania Premier League, 2 to Serie A i po jednym z Bundesligi i LaLiga. Czeka nas więc prawdziwy, „typerski” maraton! I mamy tylko nadzieje, że COVID nie pokrzyżuje nam planów…

3 komentarze do “KS IX: „siela1998” triumfuje, „Kisiel” bez formy

    1. Dokładnie, zgadza się data i Atletico ale zamiast Sociedad powinno być Rayo Vallecano.

    2. Zgadza się. Mecz Atletico Madryt – Real Sociedad usunięty z zestawu par. Zamiast niego mamy spotkanie Bayern – Monchengladbach.

Komentarze zostały zablokowane.