KS IX: roszady w czołówce, „mysza” triumfuje

Klasyfikacja Sezonu
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

Za nami już 2/3 zabawy! W czołówce klasyfikacji generalnej KS IX zaszły pierwsze od dawna zmiany. Na 3. lokatę awansował „Al Bundy„, który zaliczył awans o trzy miejsca. W 10. kolejce zwyciężyła „mysza” (17 pkt.). Liderzy nie stracili jednak dystansu, a nawet go powiększyli.

W tej serii najlepiej typowała „mysza„, która zdobyła 17 punktów. Dwa „oczka” mniej zdobyli „Al Bundy” i Jaroslaw Labyuk (po 15). Liderzy – „Kisiel” i „stones” – także zaliczyli dobre typowanie, bowiem zdobyli odpowiednio 14 i 12 punktów. Wpadkę zaliczył jednak „Jimi6„, który z 6 punktami nie znalazł się nawet w czołowej „25” i w efekcie stracił 3. miejsce w ogólnej klasyfikacji.

Kisiel” (131) wciąż na czele z 5-punktową przewagą na drugim „stones” (126). Za ich plecami „Al Bundy” (121). W TOP 10 mamy 4 graczy, którzy w poprzednim sezonie wygrywali Serie A, Bundesligę, Premier League i oczywiście Klasyfikację Sezonu. Tutaj może być jeszcze bardzo ciekawie!

Wchodzimy w ostatnią fazę rywalizacji

Przed nami ostatnia prosta, a więc ostatnich 5 kolejek z 51 meczami do typowania (pamiętajcie o jednym zaległym). Najbliższy weekend przyniesie emocje w praktycznie każdej z lig. W LaLiga Real Madryt zagra z Sevillą, a Villarreal z Barceloną. W Premier League Chelsea podejmie Man. United, a we Włoszech Juventus Atalantę. Na naszym podwórku derby Poznania oraz mecz na szczycie w Szczecinie.

Zaczynamy w sobotę meczem Wolfsburg – Borussia Dortmund (15:30).

2 komentarze do “KS IX: roszady w czołówce, „mysza” triumfuje

  1. Mecz Lyon – Marsylia bedzie anulowany czy czekamy na powtorke lub dokonczenie?

    1. Jeszcze poczekamy. Jeśli nie będzie decyzji w najbliższym tygodniu, to zastąpimy go innym.

Komentarze zostały zablokowane.