KS IX: przebudzenie mistrza, „siela” najlepszy

Klasyfikacja Sezonu
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

Mimo 11 meczów, Wasze zdobycze punktowe w 7. kolejce nie były najwyższe. Z 18-punktami najlepszy okazał się „siela„. Pozycję lidera utrzymał „Kisiel„. Przebudził się zwycięzca poprzedniej edycji – Zbigniew Kierzkowski. Czyżby to początek długiego finiszu?

Z pewnością spodziewaliście się nieco więcej po 11 meczach 7. kolejki. Wybrane przez nas spotkania nie były jednak łatwe to typowania. Najlepszy „siela” zgromadził „tylko” 18 punktów i o 2 wyprzedził wciąż panującego mistrza – Zbigniewa Kierzkowskiego. Podium zamknął „Godles” z 15 „oczkami” na koncie.

W klasyfikacji generalnej zmiana czołówce. Na tronie wciąż „Kisiel„, dla którego jest to już kolejne kolejka na samym szczycie. Przewaga nad drugim „stones” nie jest jednak wielka – to zaledwie 5 punktów. Na pudło wskoczył „Jimi6„, który awansował o 2 pozycje. Przebudził się Zbigniew Kierzkowski. Czy będziemy świadkami długiego finiszu tego typera? Najbardziej rozczarował z kolei świetny ostatnio „maer„, który zdobył tylko 1 punkt i spadł na 6. pozycję.

Półmetek typowania

Najbliższy weekend oznaczać będzie dokładnie połowę 9. edycji Klasyfikacji Sezonu. Typujemy 10 meczów, w tym kolejne spotkanie 1. ligi, a mianowicie Widzew Łódź – Miedź Legnica. Jest to mecz na samym szczycie ligowej tabeli i sami jesteśmy bardzo ciekawi rozstrzygnięcia. Poza tym czekają nas derby Manchesteru, Mediolanu i Krakowa. W Bundeslidze Lipsk podejmie Dortmund, a w Premier League rozpędzony West Ham zagra u siebie z Liverpoolem. Zapowiada się świetny weekend!