KS IX: opinie laureatów, kolejna edycja jesienią

Klasyfikacja Sezonu
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

Emocje po 9. edycji Klasyfikacji Sezonu już opadły, jesteśmy Wam jednak winni wypowiedzi najlepszych typerów zakończonego typowania. Przypomnijmy, że najlepszym typerem KS IX został Pan Michał z Grabowna Wielkiego (kryjący się pod pseudonimem „Kisiel„).

Najlepszy typer wybierze się na 3-dniową wycieczkę do Anglii na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą! Druga lokata przypadła Jaroslawowi Labyukowi, który wybrał już koszulkę Manchesteru United, a trzecie „Al Bundy„, do którego trafił karnet na wiosenne mecze Legii Warszawa.

Na początek chcielibyśmy zacytować krótką i przejmującą wypowiedź gracza z miejsca 2. Jaroslaw Labyuk pochodzi z Ukrainy i tam obecnie przebywa z całą rodziną.

„Jestem bardzo zadowolony z typera i zajęcia 2. miejsca. Następnym razem spróbuję wygrać. Teraz trzymam kciuki za Ukrainę. Jestem Ukraińcem. Walczymy dla całego świata z Rosją. Z Nami jest Bóg i Prawda.”

Zobaczcie, co powiedzieli nam pozostali laureaci.

Michał z Grabowna Wielkiego („Kisiel”):

„Niesamowita rywalizacja podczas tej edycji KS. Piękna walka do ostatnich minut za co jestem bardzo wdzięczny Borussii Dortmund. Wyobrażam sobie, co mógł przeżywać Pan Jarosław Labyuk podczas ostatniego meczu, który zapewnił mi tyle emocji, że obgryzłem całe paznokcie. Ale za to w 87. minucie… EUFOORIAAA! Wyskoczyłem z fotela i mogłem już delektować się końcówką meczu. Gratuluję Panu Jarosławowi 2. miejsca, ale i również „Al Bundy” za podium.

Poziom był bardzo wyrównany. Jak nie „stones” deptał mi po piętach, to dłuższy czas czułem na plecach oddech „maer” i „Al Bundy„. Cieszę się jednak, że w tej najważniejszej kolejce szczęście w postaci bramek w ostatnich minutach sprzyjało właśnie mi.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za rywalizację i przede wszystkim fantastyczną zabawę! Dziękuję Redakcji za zorganizowanie tak fajnego turnieju i mam ogromną nadzieję, że „zobaczymy” się również w kolejnych sezonach!”

Sylwester z Bukownicy („Al Bundy”):

„Bardzo cieszę się z zajęcia 3. miejsca w Klasyfikacji Sezonu IX. Rywalizacja była bardzo zacięta i emocjonująca. Walka o miejsce na podium toczyła się do ostatniego meczu. Najgorsza, najtrudniejsza była 2. kolejka, kiedy nie zdobyłem żadnych punktów. Jednocześnie mam nadzieję, że X edycja się odbędzie. Wezmę w niej udział nawet jeśli główną nagrodą nie będzie wyjazd na mecz!”

Al Bundy” za 3. miejsce powinien otrzymać koszulkę wybranego klubu. Gracz ten jednak zamienił się nagrodą z Jaroslawem Labyukiem, który z oczywistych względów nie mógłby skorzystać z karnetu na rundę wiosenną wybranego klubu w Polsce. Bardzo dziękujemy Panu Sylwestrowi za pozytywne odniesienie się do naszej prośby.