KS IX: „mysza” i „Zibi TOP” najlepsi w 13. kolejce

Klasyfikacja Sezonu
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

Oj, teraz zrobiło się naprawdę gorąco! Po 13. kolejce czołówka klasyfikacji spłaszczyła się tak mocno, że każdy końcowy scenariusz jest możliwy. W tej serii najlepiej zapunktowali „mysza” i „Zibi TOP” (po 14 pkt.). Lider ma już tylko 2 punkty przewagi na 2. i 5 nad 3. miejscem.

Jak nie idzie, to nie idzie… „Kisiel” drugi raz z rzędu zaliczył wpadkę w postaci 5 punktów i praktycznie roztrwonił swoją przewagę nad resztą stawki. Bardzo mocno „poszedł” „stones” (11), któremu brakuje zaledwie 2 punktów do lidera (w przypadku tej samej liczby punktów będzie pierwszy z uwagi na mniej typowanych meczów). Na 3. miejscu znajduje się obecnie „Al Bundy„, który także zaliczył słabe typowanie (5).

W 13. kolejce najlepsi okazali się „mysza” i „Zibi TOP” (po 14 pkt.). Na 3. pozycji finiszował „Paulek” z 13 „oczkami” na koncie. Ogólnie, mecze 13. kolejki okazały się dość wymagające, o czym świadczy liczba prawidłowych typów.

Trzy zaległe spotkania w ostatniej kolejce

Niestety, mamy kolejny zaległy mecz. Spotkanie Brighton – Tottenham zostało odwołane z powodu COVID. W związku z tym mamy już trzy zaległe spotkania i wszystkie zostaną dodane do ostatniej, 15. kolejki. A to tylko zwiększy finałowe emocje. Przypominamy także, że ostatnia kolejka zostanie rozegrana na przestrzeni tygodnia (od Świąt do Nowego Roku).

14. kolejka już w piątek

Przed nami przedostatnia kolejka rywalizacji w KS IX. A w niej standardowo 10 meczów, z których pierwszy już w piątek 17.12. Zaczynamy spotkaniem Bayernu z WfL Wolfsburg. Trzymamy kciuki za Roberta Lewandowskiego i jego co najmniej 2 bramki, którymi pobije osiągnięcie CR7.