KS IX: „Malutka71” po raz drugi, „Kisiel” traci przewagę

Klasyfikacja Sezonu
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

Malutka71” triumfuje po raz drugi w ostatnich pięciu kolejkach. Mimo to próżno jej szukać w TOP25, bowiem jest dopiero 34. Prowadzi wciąż „Kisiel„, ale stracił on aż połowę swojej przewagi. W 12. kolejce zdobył zaledwie 5. punktów. Czyżby kryzys na samym finiszu?

Zaledwie 16 „oczek” wystarczyło, aby wygrać 12. kolejkę KS IX. Takim wynikiem popisała się „Malutka71„, która wygrała po raz drugi w tej edycji zabawy. Za jej plecami dobrze ostatnio typujący „reminho7” (15 pkt.), a potem aż czterech typerów z takim samym dorobkiem punktowym: „saymonkoks„, „koza12„, „Al Bundy” i Jaroslaw Labyuk (wszyscy po 14 pkt).

Coraz ciekawiej robi się w klasyfikacji generalnej. Wprawdzie „Kisiel” (150) wciąż prowadzi, ale już tylko 5 punktami. Na drugą lokatę wskoczył „Al Bundy” (145), a na trzecią Jaroslaw Labyuk (143). Oprócz lidera, rozczarował także „stones” (142), który w tej serii zdobył zaledwie 7 „oczek” i w rezultacie spadł na 4. lokatę.

13. kolejka – dla kogo okaże się pechowa?

Przed nami kolejka nr 13, w której standardowo mamy 10 spotkań. Tym razem hitów nieco mnie, a na wyróżnienie zasługują spotkania we francuskiej Ligue 1: PSG – Monaco i Lille – Lyon. Ciekawi jesteśmy także meczu w Radomie, gdzie świetnie grający beniaminek podejmie równie dobrze prezentującego się Lecha Poznań.

Nie zapomnij oddać swoich typów!

2 komentarze do “KS IX: „Malutka71” po raz drugi, „Kisiel” traci przewagę

Komentarze zostały zablokowane.