KS IX: „maer” nie zatrzymuje się i wskakuje na pudło

Klasyfikacja Sezonu
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

1/3 zabawy w ramach Klasyfikacji Sezonu już za nami. W 5. serii znów najlepszy okazał się „maer„, który kontynuuje swój marsz w górę tabeli. Tym razem zwyciężył z aż 6-punktową przewagą i ostatecznie jest już na 3. miejscu w klasyfikacji generalnej.

Można zdobyć tylko 1 punkt w 2. kolejce, aby po 5. być w ścisłej czołówce. „maer” rozpędził się na dobre wygrywając drugą kolejkę z rzędu. W 4. zdobył rekordowe 29 punktów, z kolei w 5. zaledwie 18, a i tak było to o 6 więcej od drugiego gracza. Świetna passa tego gracza.

Drugi wynik w tej kolejce był dziełem „MeFiu0615” (12 pkt.). W czołówce znaleźli się także „rafim21984” i „stones„, którzy zdobyli po 11 „oczek” i zanotowali identyczny bilans typowanych meczów. Tak niezły wynik pozwoliło temu ostatniemu utrzymać kilkupunktową przewagę nad rozpędzonym „maerem„. Nieźle wypadł także liderujący „Kisiel„, który zebrał 10 punktów i oczywiście utrzymał swoją pozycję w klasyfikacji generalnej.

Odwołany mecz Real Madryt – Athletic Bilbao

Niestety, mamy kolejną zaległość. Odwołany został bowiem mecz Real Madryt – Athletic Bilbao. Jako, że nie znamy nowej daty, postanowiliśmy usunąć go z zestawu par. Zaległości odrobimy w jednej z następnych kolejek (podobnie jak jeden z usuniętych meczów 2. kolejki).

Weekend hitów

Przed nami wyjątkowy weekend. Będziemy bowiem świadkami wielu piłkarskich hitów, a większość nich odbędzie się w niedzielę. Zagrają m.in. Man. United z Liverpoolem, Inter z Juventusem, AS Roma z Napoli, Marsylia z PSG i oczywiście Barcelona z Realem Madryt w słynnych na cały świat „Gran Derbi”. Jak poradzicie sobie z taką dawką futbolu na najwyższym poziomie?