KS IX: „koza12” najlepszy, „Kisiel” kontroluje sytuację

Klasyfikacja Sezonu
Klasyfikacja Sezonu zawieszona do odwołania

Trzy prawidłowe typy wystarczyły, aby znaleźć się w czołówce 11. kolejki KS IX. Dokonało tego dokładnie trzech typerów – „koza12„, „reminho7” i „Robcio„. Wyniki tej serii nie wpłynęły jednak na klasyfikacje generalną, której wciąż przewodzi „Kisiel„.

Kolejka 11. należała do gracza „koza12„, który zdobył 19 punktów i zwyciężył dzięki lepszemu bilansowi typów „1×2”. Za jego plecami znalazł się „reminho7” (18), a na ostatnim miejscu podium wylądował „Robcio” (17).

Liderujący „Kisiel” ostatnio regularnie omija czołowe pozycje, ale typuje na tyle dobrze, aby utrzymywać bezpieczną przewagę nad rywalami. W tej serii był 7. (14 pkt.) i nawet zwiększył przewagę nad „stones” (9) i „Al Bundy (10). Obecnie pomiędzy miejscami 1. i 2. jest sporo, bo 10 punktów różnicy. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak potoczą się ostatnie cztery kolejki zabawy.

Dwa zaległe spotkania

Przypominamy, że oprócz najbliższych 40 meczów (4×10) mamy w zanadrzu dwa zaległe spotkania. Jedno z kolejki nr 5, drugie z kolejki nr. 10 (podjęliśmy decyzję o usunięciu spotkania Lyon – Marseille). W sumie więc czekają na nas jeszcze 42 mecze i kto wie, czy właśnie te dwa dodatkowe nie zadecydują o końcowych wynikach.

Derby Londynu i hit w Bundeslidze

A co w kolejce nr 12? Przede wszystkim derby Londynu West Ham – Chelsea i wielki mecz w Niemczech, a więc Borussia Dortmund – Bayern Monachium. Poza tym ciekawe spotkania we Włoszech i Hiszpanii, a także mecz na szczycie w Ekstraklasie.