„KrisBarca_92” zostaje nowym liderem

Ekstraklasa
29 maja wracamy do typowania Ekstraklasy!

Za niecałą godzinę rusza 25. kolejka Ekstraklasy. To więc ostatnie chwile, aby wejść do gry od pierwszego meczu tej serii. Rozpoczynamy spotkaniem Lech Poznań – Górnik Zabrze (18:00). A co wydarzyło się w poprzedniej, 24. kolejce? Mamy nowego lidera!

9 punktów w 24. kolejce wystarczyło, aby „KrisBarca_92” – najlepszy typer w historii Liga-Typera.pl – wysunął się na prowadzenie w typowaniu Ekstraklasy. Zaledwie punkt mniej ma jednak aż trzech graczy: „GregNS„, „pyrek” i „Łukasz Madejczyk„. Z tej trójki szczególnie słabe typowanie zaliczył „pyrek”, który zdobył tylko 2 punkty.

Bezsprzecznie najlepiej w tej kolejce wypadł „Bocian668„, który zgromadził 13 punktów. Gracz ten przewidział aż 7 z 8 rozstrzygnięć – jedynym spotkaniem, za które nie otrzymał punktów był pojedynek Arki Gdynia z ŁKS-em Łódź (1:1). „Bocian668” typował zwycięstwo gospodarzy (2:1), ale jak wiemy goście doprowadzili do wyrównania już w doliczonym czasie gry pozbawiając go tym samym 2 kolejnych punktów.

Zobacz typowanie „Bocian668” w 24. kolejce

Nasza Redakcja zanotowała kolejną równą kolejkę (8 punktów) i znów wskoczyła do pierwszej „10”. Do lidera tracimy tylko 5 „oczek” i mamy ochotę na więcej!

Typuj z nami 25. kolejkę Ekstraklasy, która rozpocznie się meczem Lech Poznań – Górnik Zabrze!