„KrisBarca_92” zostaje nowym liderem

Ekstraklasa
Ekstra kursy w Ekstraklasie!

Za niecałą godzinę rusza 25. kolejka Ekstraklasy. To więc ostatnie chwile, aby wejść do gry od pierwszego meczu tej serii. Rozpoczynamy spotkaniem Lech Poznań – Górnik Zabrze (18:00). A co wydarzyło się w poprzedniej, 24. kolejce? Mamy nowego lidera!

9 punktów w 24. kolejce wystarczyło, aby „KrisBarca_92” – najlepszy typer w historii Liga-Typera.pl – wysunął się na prowadzenie w typowaniu Ekstraklasy. Zaledwie punkt mniej ma jednak aż trzech graczy: „GregNS„, „pyrek” i „Łukasz Madejczyk„. Z tej trójki szczególnie słabe typowanie zaliczył „pyrek”, który zdobył tylko 2 punkty.

Bezsprzecznie najlepiej w tej kolejce wypadł „Bocian668„, który zgromadził 13 punktów. Gracz ten przewidział aż 7 z 8 rozstrzygnięć – jedynym spotkaniem, za które nie otrzymał punktów był pojedynek Arki Gdynia z ŁKS-em Łódź (1:1). „Bocian668” typował zwycięstwo gospodarzy (2:1), ale jak wiemy goście doprowadzili do wyrównania już w doliczonym czasie gry pozbawiając go tym samym 2 kolejnych punktów.

Zobacz typowanie „Bocian668” w 24. kolejce

Nasza Redakcja zanotowała kolejną równą kolejkę (8 punktów) i znów wskoczyła do pierwszej „10”. Do lidera tracimy tylko 5 „oczek” i mamy ochotę na więcej!

Typuj z nami 25. kolejkę Ekstraklasy, która rozpocznie się meczem Lech Poznań – Górnik Zabrze!