Kolejka niespodzianek, lider zdetronizowany

Ekstraklasa
23. lipca startuje sezon 2021/22 w Ekstraklasie

Czekaliśmy, czekaliśmy i wreszcie się doczekaliśmy! Ekstraklasa wznowiła rozgrywki i… kompletnie zaskoczyła typerów. Najlepszym tego przykładem jest fakt, że dotychczasowy lider (“KrisBarca_92“) zdobył tylko 2 punkty, a najlepszy wynik to zaledwie 11 punktów (“skaward“).

Jedynie “skaward” przekroczył barierę 10 punktów. Co ważne, punktował nie dokładnymi typami, a “1×2 + RB”. Dokładnych trafień było równie niewiele, bo tylko 2. Pierwsza kolejka po 2-miesięcznej przerwie okazała się więc mega trudna do typowania.

W tej serii najlepiej typował wspomniany “skaward“, który dzięki temu wskoczył na 2. pozycję. Za jego plecami znaleźli się “mikuciak“, “Timber” i “lech7321” (wszyscy zdobyli po 9 punktów). Dotychczasowy lider zanotował spadek o 2 lokaty, ale wciąż utrzymuje się “na pudle”. Nowym liderem został “Łukasz Madejczyk“, który ma tyle samo punktów co “skaward” (56).

Zobacz typowanie “skaward”

Redakcja Liga-Typera.pl zanotowała równie słabe typowanie co poprzedni lider (także 2 punkty) i osunęła się w klasyfikacji na 13 lokatę.

Przed nami 28. kolejka, która rozpocznie się 05.06 o godz. 18:00 meczem Korona Kielce – Piast Gliwice. Obecnie ponad 70% z Was stawia, że oba zespoły strzelą, a 49%, że wygrają goście. Najpopularniejszym typem jest jednak wynik 1:1.

2 komentarze do “Kolejka niespodzianek, lider zdetronizowany

Komentarze zostały zablokowane.