Klasyfikacja Sezonu VII: oficjalne wyniki

Klasyfikacja Sezonu
Oficjalnie startuje 8. edycja Klasyfikacji Sezonu

7. edycja Klasyfikacja Sezonu przeszła do historii. Wszystko jest już jasne, możemy więc podać oficjalne wyniki typowania. Najlepszym typerem został Remigiusz Kawa, drugie miejsce zajął „skaward„, a trzecie „mysza„, który w „dogrywce” pokonał „Jimi6„.

KS VII dostarczyła wiele pozytywnych emocji. W zabawie udział wzięło 42 typerów, w tym nasza Redakcja (wynikiem pochwalić się nie możemy). Nie ukrywamy, że liczyliśmy na większe grono i mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach frekwencja mocno się zwiększy. Przypomnijmy, że udział w Klasyfikacji Sezonu może wziąć każdy, kto wykupi Konto VIP. Cena półrocznej subskrypcji uprawniającej do jednej edycji KS to jedyne 49 PLN.

Najlepsi typerzy KS VII

Pierwszym zwycięzcą KS na nowej stronie Liga-Typera.pl okazał się Remigiusz Kawa. Gracz ten zdobył 174 punkty, na które złożyły się 22 celne typy, 18 prawidłowych rozstrzygnięć wraz z różnicą bramek (1X2 + RB) oraz 28 prawidłowych rozstrzygnięć (1X2). Remigiusz okazał się najlepszy w kolejkach 9. i 12. W nagrodę gracz ten wyjedzie do Anglii na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą. Wartość nagrody to aż 4 000 PLN! Wielkie brawa!

Drugi na mecie „skaward” zaczął dużo lepiej niż ostateczny zwycięzca, bowiem wygrywał kolejki 3. i 5. W sumie zgromadził 5 „oczek” mniej (169), na które złożyło się 19 celnych typów oraz 23 1X2 + RB i 28 1X2. W nagrodę gracz ten otrzyma karnet na jedną rundę wybranego klubu w Polsce. Gratulujemy!

O lokacie nr 3. musiała zadecydować dogrywka, bowiem jeden mecz 15. kolejki został odwołany. Szanse na to miejsce wciąż miał „Jimi6” (zwycięzca kolejek 6. i 8.), który mógł przeskoczyć gracza „mysza” (bez zwycięstwa w kolejce). Okazało się, że obaj nie zwiększyli swojego dorobku punktowego i w związku z tym na ostatnim miejscu podium został „mysza” (162 pkt.). W nagrodę otrzyma on replikę koszulki piłkarskiej wybranego klubu Ekstraklasy lub Premier League. Brawo!

Na koniec chcielibyśmy także wyróżnić typerów „anrzbroda” oraz „Ulek„. Pierwszy zanotował najwięcej prawidłowych rozstrzygnięć wraz z prawidłową różnicą bramek (26), drugi aż 41 razy wskazał prawidłowe rozstrzygnięcie meczu. Obaj mogą pluć sobie w brodę, bowiem takie statystyki wskazują, że bardzo często byli bliscy prawidłowego typu. Ostatecznie „anrzbroda” zajął 13., a „Ulek” 21. miejsce w końcowej klasyfikacji.

Niech będzie nas więcej!

Wszystkim typerom dziękujemy za udział w KS VII i już teraz zapraszamy na edycję nr VIII. Zasady nie zmieniają się, podobnie jak i nagrody. A jeśli zabawa w Klasyfikacji Sezonu przypadła Wam do gustu, to prosimy także o zachęcanie do rywalizacji znajomych i przyjaciół. Im będzie nas więcej, tym szybszy będzie rozwój Liga-Typera.pl, a to przełoży się na nowe funkcjonalności naszej witryny oraz oczywiście na nagrody.

2 komentarze do “Klasyfikacja Sezonu VII: oficjalne wyniki

    1. Gratulacje dla zwycięzców. Można powiedzieć że byłem blisko i to 41 razy a i tak daleko w klasyfikacji. Pozdrawiam i powodzenia w kolejnej edycji

Komentarze zostały zablokowane.