Juventus wygra z Milanem? Zagraj po kursie 2.20!

Promocje
Juventus wygra z Milanem? Zagraj po kursie 2.20!

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:45, w ramach 35. kolejki Serie A, Juventus zmierzy się z AC Milan! Czy „Juve” pokona sąsiada z ligowej tabeli i pozostanie w walce o wicemistrzostwo Włoch? Betclic podnosi kurs na zwycięstwo Juventusu – było 1.74, a jest 2.20!

Wyniki być może na to nie wskazują, ale Juventus gra słabo. Tylko (a może aż) 2 porażki w 10 ostatnich meczach, 2 remisy z Fiorentiną i Torino i 6 zwycięstw. Pojawiają się nawet plotki, że w razie braku awansu do Ligi Mistrzów zespół opuści Cristiano Ronaldo. Aż tak czarnego scenariusza ekipie Wojciecha Szczęsnego nie wróżymy, ale nie zmienia to faktu, że „Czarnej Damie” pozostała już tylko walka o wicemistrzostwo. A bezpośrednim rywalem w tej walce będzie AC Milan.

Goście również ostatnio rozczarowują. 2 porażki w 3 ostatnich meczach i w sumie 4 w 10 wcześniejszych starciach chluby nie przynoszą. Niemniej zapowiada nam się świetne widowisko. Liga-Typera.pl skłania się ku wygranej gospodarzy, którzy powinni skończyć ligę na 2. miejscu w tabeli.

Zdarzenie możecie zagrać jako „singiel” za max. 25 PLN lub dołączyć do innych meczów na kuponie.