Faza grupowa europejskich pucharów na Liga-Typera.pl

Info
Faza grupowa europejskich pucharów na Liga-Typera.pl

W następnym tygodniu startuje faza grupowa Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. W tym roku znów tylko jeden polski klub zagra na tym poziomie, choć bardzo bliski awansu był także Raków Częstochowa. Cieszymy sie z awansu Lecha Poznań i oczywiście będziemy trzymać kciuki!

Nasz jedyny reprezentant w tej fazie zmierzy się w grupie C z dość wymagającymi zespołami. Będą nimi Villarreal, Austria Wiedeń i Hapoel Beer-Sheeva. Teoretycznie każdy z tych zespołów jest lepszy, jednak poznaniaków stać na walkę o 2. lokatę i awans z grupy.

Krótkie przypomnienie zasad

Standardowo przypominamy najważniejsze zasady naszego typowania. Typujemy wszystkie mecze sezonu – za każdy można zgarnąć maksymalnie 5 punktów. Do zdobycia jest więc masa punktów!

Za prawidłowy typ przyznajemy 5 punktów, za prawidłowe rozstrzygnięcie z różnicą bramek 2 punkty, a za prawidłowe wskazanie zwycięzcy bez poprawnego wyniku i różnicy bramek 1 punkt. Wygrywa osoba, która zgromadzi na koniec sezonu najwięcej punktów. W przypadku równiej ich liczby o kolejności decydują 1) liczba prawidłowych typów 2) liczba typowanych meczów (im mniej tym wyższa pozycja).

Pierwsze zestawy par już na Was czekają. Typowanie jest całkowicie darmowe i nie przewidujemy w nim nagród. Zachęcamy także do tworzenia Mini Lig i rywalizacji w zamkniętym gronie!