Ekstraklasa zawieszona, Villa – Chelsea w innym terminie

Info
Ekstraklasa zawieszona, Villa - Chelsea w innym terminie

Niestety, czarny scenariusz ziścił się. Ekstraklasa została zawieszona do kwietnia. Oznacza to, że w miejscu staje także typowanie na Liga-Typera.pl. Odwołano również jutrzejszy mecz Aston Villa – Chelsea, na którym mieliśmy być razem z laureatem KS 2018/19.

Rozgrywki Ekstraklasy w sezonie 2019/20 zostały zawieszone do odwołania, ale już wiemy, że nie zostaną wznowione wcześniej niż w kwietniu. Sytuacja jest rozwojowa, a więc w najbliższych dniach i tygodniach poznamy więcej szczegółów i kolejne decyzje.

Sytuacja na świecie i w Anglii, w związku z koronawirusem COVID-19, spowodowała także zawieszenie angielskiej Premier League. W związku z tym jutrzejszy mecz Aston Villa – Chelsea, na którym mieliśmy pojawić się w towarzystwie Pana Witolda Mazurka – zwycięzcy Klasyfikacji Sezonu 2018/19, został odwołany. Przylot do Anglii najlepszego typera poprzedniego sezonu musimy więc przesunąć na inny termin.

Gdy tylko pojawią się informacje o wznowieniu rozgrywek i tym samym naszego typowania, to poinformujemy Was o tym drogą mailową. Tymczasem życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości w tym trudnym dla wszystkich czasie.