Dziękujemy, że byliście z nami!

Info
Kim jest Ryan Giggs?

Kolejny sezon na Liga-Typera.pl dobiegł końca. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście, typując zarówno zmagania ligowe i pucharowe oraz oczywiście Mistrzostwa Świata, które pod koniec 2022 roku odbyły się w Katarze. Zapraszamy na krótkie podsumowanie minionego sezonu oraz do zapoznania się z naszymi planami na przyszłość.

Podsumowanie sezonu 2022/23

Od lipca 2022 do czerwca 2023 bawiły się znami tysiące graczy. Najwięcej zgromadziły oczywiśćie Mistrzostwa Świata (dokładnie 2645). Najlepszy okazał się „Sir Lukas” (101), który zaledwie o 1 punkt wyprzedził „Roberto Carlosa” (100). W związku z tym wydarzeniem po raz pierwszy daliśmy Wam też możliwość spersonalizowania swojej ligi, z czego skorzystała firma ACO. Serdecznie dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Standardowo też mieliście możliwośc typowania 10 najważniejszych lig w Europie: Ekstraklasy, 1. ligi, Bundesligi, Premier League, Serie A, Ligue 1, LaLiga, Champions League, Europa League i Conference League. Poniżej najlepsi typerzy każdej z nich.

 • Ekstraklasa – „janek 13” (291 meczów, 344 punktów)
 • 1. liga – „Karolczi” (295 meczów, 331 pkt)
 • Bundesliga – „Hahor72” (305 meczów, 339 pkt)
 • LaLiga – „Marcel” (380 meczów, 460 pkt)
 • Ligue 1 – „bodzio1967” (370 meczów, 451 pkt)
 • Premier League – „gieksa76” (379 meczów, 446 pkt)
 • Serie A – „Stefan Radlicki” (380 meczów, 457 pkt)
 • Champions League – „Rezus” (125 meczów, 166 pkt)
 • Europa League – „Łukasz Strojny” (139 meczów, 197 pkt)
 • Conference League – „hanek” (139 meczów, 179 pkt)

Plany, plany, plany…

Początek najbliższego sezonu już za 3 tygodnie (21. lipca startuje Ekstraklasa), dlatego też nowe zestawy par wkrótce znajdą się na naszej stronie. Typowanie niezmiennie jest darmowe, podobnie jak Mini Ligi. W nadchodzących rozgrywkach nie zmieni się więc formuła typowania, jednak pracujemy już nad zupełnie nowym, autorskim rozwiązaniem, które powstaje od zera. Dzięki temu podczas typowania będziecie mogli oprzeć się na statystykach każdej z drużyn czy najpopularniejszych typach. Naszym życzeniem jest, aby nowa wersja strony była gotowa na Mistrzostwa Europy 2024.

Come On Villa!

Wkrótce wystartuje nasz nowy projekt „Come on Villa!„, dzięki któremu będziecie mogli wybrać się na Villa Park i zobaczyć ekipę Unaia Emery w akcji. Projekt ten zapowiada wiele zmian na Liga-Typera.pl, które mamy nadzieję pojawią się w najbliższych latach.

Tymczasem dziękujemy za Wasze wsparcie i już teraz zapraszamy na kolejny sezon na Liga-Typera.pl!

3 komentarze do “Dziękujemy, że byliście z nami!

 1. Panowie, nie zapomnieliśmy o Was i innych zwycięzcach. Wkrótce damy znać co i jak 🙂

 2. Panowie dolaczam sie do pytanie Zbyszka Kierzkowskiego Z Tego co liczylem to 2.5 roku minelo I cisza wszedzie cisza wszedzie co to bedzie 😂😂🤯🤯🫣🫣🫣🤣🤣

 3. A co z byłymi zwycięzcami Ligi Typera bo szkoda ,że na ten temat ani słowa

Komentarze zostały zablokowane.