Co nas czeka podczas Mundialu w Katarze?

MŚ 2022
MŚ 2022: typujemy tylko 90 minut

Już jutro, meczem Katar – Ekwador, rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Katarze. Co nas czeka podczas najbliższego miesiąca na Liga-Typera.pl? Przygotowaliśmy dla Was naprawdę sporo atrakcji i mamy nadzieję, że czas piłkarskiego świeta spędzicie razem z nami.

Główną atrakcją jest oczywiście nasz darmowy typer, w którym swoje typy oddało już ponad 1200 graczy! Przygotowaliśmy w nim symboliczne nagrody dla trzech najlepszych typerów:

  1. Replika koszulki wybranego klubu Premier League z sezonu 2022/23.
  2. Piłka nożna Nike/Adidas.
  3. Czapeczka wybranego klubu Premier League.

Na naszej stronie znajdziecie także zapowiedzi najciekawszych meczów fazy grupowej (w tym wszystkich meczów z „polskiej” grupy) oraz wszystkich z fazy pucharowej. Przedstawimy Wam statystyki typowania oraz zaproponujemy nasz typ na każde z opisanych spotkań.

Każdego dnia, w naszych social mediach pojawiać się będą zapowiedzi meczów i konkursy, w których mamy do rozdania kilkadziesiąt freebetów LV BET i NobleBet na kwotę 1 500 PLN! Śledź więc nasze konta na Facebooku i Instagramie i wygrywaj nagrody! Pierwszy konkurs już jutro!

Wierzymy, że najbliższy miesiąc będzie bardzo udany, a Ty będziesz się z nami dobrze bawił! Do zobaczenia na Liga-Typera.pl i naszych fanpageach!