Bądź z nami na Twitterze pod hashtagiem #juro2020

Euro 2020
Bądź z nami na Twitterze pod hashtagiem #juro2020

Już tylko 2 dni do Euro 2020! Tez nie możecie się doczekać? Z okazji turnieju uruchomiliśmy hashtag #juro2020, na który wszystkich zapraszamy. Znajdziecie tam ciekawostki odnośnie całego turnieju, jak i naszego typowania. Nie wykluczamy także konkursów związanych z Mistrzostwami!

Czas Mistrzostw Europy jest szczególny. Miesiąc meczów, miesiąc przed telewizorem i miesiąc zaniedbywania obowiązków domowych. Mamy nadzieję, że razem z nami spędzicie ten czas w doskonałym nastroju.

Na Twitterze uruchomiliśmy hashtag #juro2020, pod który wszystkich zapraszamy! Jeśli tylko posiadasz konto w tym serwisie, to zacznij obserwować nasz profil twitter.com/ligatypera.pl i bierz udział w dyskusji. Będziemy pisać o samym turnieju, ale przede wszystkim o typowaniu na Liga-Typera.pl. Wierzymy także, że zabawy nie zepsuje nam nasza reprezentacja i będziemy mogli typować jej mecze jak najdłużej.

Do rozdania mamy także kilka kont VIP do gry w Klasyfikacji Sezonu. Wszystkie konkursy będą pojawiać się właśnie pod hashtagiem #juro2020. Bądź z nami i reaguj bardzo szybko, jeśli chcesz za darmo wejść do rywalizacji o 3-dniowy wyjazd do Anglii na mecz Premier League wraz z osobą towarzyszącą.

2 komentarze do “Bądź z nami na Twitterze pod hashtagiem #juro2020

Komentarze zostały zablokowane.