NobleBet Bonusy bukmacherskie do 2500 PLN
400 PLN na karcianki i wirtuale

Poznajemy NobleBet

Pomimo niezbyt długiego stażu na rynku internetowych zakładów sportowych w naszym kraju bukmacher NobleBet błyskawicznie dał się poznać z bardzo korzystnej strony, dzięki czemu liczba jego klientów stale rośnie. Serwis zadebiutował w Polsce pod koniec 2019 roku i działa rzecz jasna w 100% legalnie na bazie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Rejestrację konta w tym serwisie powinni rozważyć przede wszystkim gracze, którym zależy na szerokiej ofercie zakładów oraz atrakcyjnych i – co równie ważne – regularnych promocjach. Fani polskiego sportu z pewnością docenią również fakt, że na co dzień bukmacher NobleBet wspiera piłkarzy Widzewa Łódź.

Główne zalety NobleBet:

 1. Bukmacher w 100% legalny i bezpieczny.
 2. Szeroki wachlarz dostępnych zakładów na piłkę nożną.
 3. Darmowe środki bonusowe od trzech pierwszych depozytów po rejestracji.
 4. Błyskawiczne wpłaty i wypłaty nawet w ciągu 10 minut.
 5. Bogata oferta na gry karciane.

Oferta powitalna na Zakłady Sportowe

Bukmacher o takim prestiżu doskonale zdawał sobie sprawę, że stawiając pierwsze kroki na dość wymagającym, polskim rynku musi zachęcić graczy atrakcyjną promocją powitalną. I tak właśnie dzieje się w przypadku NobleBet, czego efektem są darmowe bonusy nie od jednego, nie od dwóch, ale aż od trzech pierwszych depozytów. Myślicie, że to wszystkie atrakcje na start? Jeszcze czego! Nowi klienci bukmachera NobleBet mogą również liczyć na darmowy bonus 20 PLN za pierwszy zakład w aplikacji mobilnej, a także darmowe środki na karcianki i sporty wirtualne.

Jak odebrać bonus na Zakłady Sportowe?

 1. Zarejestruj nowe konto.
 2. Wpłać pierwszy depozyt min. 10 PLN.
 3. Automatycznie otrzymasz bonus 100% od depozytu aż do 1250 PLN.
 4. Wpłać drugi depozyt min. 10 PLN.
 5. Automatycznie otrzymasz bonus 50% od wpłaty aż do 1000 PLN.
 6. Wpłać trzeci depozyt min. 10 PLN.
 7. Automatycznie otrzymasz bonus 100% aż do 250 PLN, a darmowe środki można przeznaczyć WYŁĄCZNIE na gry karciane oraz sporty wirtualne.
 8. Postaw pierwszy zakład na aplikacji mobilnej NobleBet za co najmniej 20 PLN i z kursem min. 2.00, a niezależnie od wyników na kuponie otrzymasz gwarantowany bonus 20 PLN.

Oferta powitalna na gry karciane i sporty wirtualne

Bukmacher NobleBet od początku stara się zaprezentować jako serwis innowacyjny, dlatego chętnie promuje nowe formy rozrywki, jak chociażby popularne gry karciane oraz wirtualne mecze i wyścigi. Poza bogatą ofertą zakładów na ww. konkurencje nowi klienci NobleBet mogą również liczyć na specjalny bonus na start, dedykowany specjalnie dla nich.

Jak odebrać bonus powitalny na karcianki i sporty wirtualne?

 1. Zarejestruj nowe konto w NobleBet.
 2. Wpłać depozyt zaznaczając pole „400 PLN na start karcianki i wirtuale„.
 3. Automatycznie otrzymasz bonus 100% aż do 400 PLN.
 4. Darmowe środki należy wykorzystać WYŁĄCZNIE na ww. dyscypliny, a bonus wymaga obrotu 5x po kursie min. 1.45.

Bonusy i promocje bukmachera NobleBet

Powodów do narzekań nie będą mieli łowcy bonusów, którzy zdecydują się dołączyć do grona klientów NobleBet. Bukmacher organizuje bowiem regularnie atrakcyjne promocje okolicznościowe dla stałych graczy, dzięki czemu żaden z nich nie powinien nigdy narzekać na brak darmowych środków w budżecie. Do dyspozycji typerów są m.in. cotygodniowy bonus 25 PLN na e-sporty, promocja podwajająca wygrane na wielokrotnych kuponach AKO oraz darmowy bonus dla kibiców Widzewa Łódź. Z kolei dzięki promocji „Wspieramy Naszych” klienci bukmachera NobleBet mogą obstawiać wydarzenia z udziałem reprezentantów Polski po najwyższych kursach na rynku.

Sprawdź aktualne promocje bukmachera NobleBet

Sprawdź najnowszy pakiet powitalny bukmachera NobleBet

Odbierz vipowski pakiet powitalny do 2500 PLN na Zakłady Sportowe oraz 400 PLN na karcianki i wirtuale!